Ana Sayfa Mobil iOS 11 iPhone Telefonlara Kurulumu

iOS 11 iPhone Telefonlara Kurulumu

52
0

ios 11 hangi iphone telefonlara kurulur uzun süredir deneme aşamasında olan İOS 11 güncellemesini yakın zamanda yayınladı. iPad’e ve iPhone’a yepyeni özellikler ekleyebilen iOS 11 güncellemesinin kurulacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. iOS 11 güncellemesi, kullanıcılar tarafından yoğun bir talep gördüğünden, Apple’nin serverlerinden indirilmesi biraz yavaş olabiliyor.

iOS 11 Güncellemesi Hangi Cihazlarda Geçerli

iOS 11 güncellmesinin kullanabileceği bir çok cihaz bulunmakta. iPhone markaları için; iPhone 5s, iPhone 6, iPhone SE, iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus model cihazlar sıralanabilir. Bunların dışında iPad için de; 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad 5. nesil, iPad Air ve iPod Touch 6. nesil cihazlarda rahatlıkla kurulabilir.

iOS 11 Kurulumu Nasıldır?

iOS 11, birçok yeniliği bünyesinde barındırıyor. Henüz güncellemeyi indirmeyenlerin sırasıyla, Ayarlar-Genel-Yazılım güncelleme sekmeleri üzerinden ilgili güncellemeleri kontrol ederek iOS 11′ in yeni sürümünü iPad ve iPhone cihazlara indirebilmeleri mümkündür. iOS 11’in, dünyanın en gelişmiş işletim sistemi olan iOS için yeni bir standart belirlediği görülüyor. Bu güncelleme ile iPad, hiç olmadığı kadar yetenekli hale, iPhone cihazlarda her zamankinden daha iyi hale geliyor. Ayrıca artırılmış gerçeklik ile oyun ve uygulamalar için de son derece kaliteli bir ev sahipliği yapıyor. Özetle iOS 11, iPad’ın ve iPhone’un en akıllı, en güçlü ve en kişisel hale gelmesine büyük katkı sağlıyor. Kullanıcılar tarafından büyük bir merakla piyasaya çıkması beklenen ve piyasaya çıktığı gün milyonlarca kişi tarafından indirilen iOS 11, cihazların daha üst performansa geçişlerini sağlıyor.

Bir Cevap Yazın