Ana Sayfa Nasıl Yapılır Whatsapp Arka Plan Resmi Değiştirme

Whatsapp Arka Plan Resmi Değiştirme

268
0

Whatsapp arka plan resmi değiştirme işlemi Whatsapp içerisinde yer alan seçenekler aracılığı ile yerine getirilmektedir. Whatsapp arka plan değiştirme işlemi kullanılmakta olan telefona göre değişiklik göstermekte olan bir işlem olmaktadır.

Whatsapp Arka Plan Değiştirme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Kullanılmaya başlandığı günden itibaren sürekli kendini yenilemekte olan bir hizmet olmaktadır.

İphone Telefonlarda Whatsapp Arka Plan Değiştirme İşlemi Nasıl Uygulanır?

Whatsapp ayarlar kısmına girilir. Ayarlar kısmında yer alan sohbet kısmı kullanılarak devam edilir. Çıkan kısımda yer alan sohbet duvar kağıdı seçeneği ile devam edilir. Ardından istenilen fotoğraf duvar kağıdı olarak tercih edilerek işlem tamamlanır. Arka plan resmi özel çekilen fotoğraflar da olabilmektedir. Bu tamamen kişiye kalan bir tercih olmaktadır.

Android İşletim Sisteminde Whatsapp Arka Plan Değiştirme İşlemi Nasıl Uygulanır?

Telefondan whatsapp uygulamasına girilmelidir. Whatsapp uygulamasının içerisinde yer alan ayarlar kısmına girilerek devam edilmelidir. Ayarlar bölümünde yer alan sohbet seçeneği ile devam edilmelidir. Sohbet seçeneğinin iç kısmında yer almakta olan duvar kağıdı seçeneği ile işlem devam ettirilmelidir. Son olarak da whatsapp kısmı ile duvar kağıdı değiştirme işlemi yerine getirilmelidir. Duvar kağıdı önceden indirilmiş olan bir fotoğraf ya da kişiye özel olan bir resim kullanılabilir. Tercih edilen whatsapp arka plan resmi yapılan bütün yazışmaların arka kısmında yer alır. Aynı zamanda whatsapp girildikten sonra bulunan kişiler sayfasında da bu resim yer alır. Whatsapp ile ilgili yapılan büyün işlemler sırasında belirlenen arka plan resmi kullanılır. Bu sayede seçilen bu arka plan resmi değişik bir görsellik katarak whatsapp uygulamasını daha eğlenceli bir hale getirmektedir. İşlemin gerçekleşmesi için sıra takip edilerek gerçekleştirilmelidir.

Bir Cevap Yazın